نقش فروشگاه اینترنتی در خانواده چیست ؟

امروزه در کلانشهرها بدلیل ترافیک و آلودگی و مشغله های کاری اعضاء خانواده  و همچنین دسترسی به اینترنت پرسرعت در بیشتر نقاط ، بیشتر اعضا خانواده برای خرید کالاهای مورد نیاز خود به سمت خرید از فروشگاه اینترنتی یا Online Shopping رفته اند .

خوبی فروشگاه های اینترنتی تنوع کالا و همچنین داشتن قیمت های رقابتی میباشد . بدلیل اینکه فروشگاه های اینترنتی محدود به فضا نیستند و حتی این فروشگاه ها می تواند در منزل نیز فعالیت کند ، پس هزینه های جاری آنها مانند هزینه اجاره فضا و … نیز کاهش می یابند و در نتیجه میتوانند محصولات را با قیمت های رقابتی و کمتر به دست خریدار برسانند .

یکی دیگر از مزیت های فروشگاه های اینترنتی ، تخصصی بودن آنها می باشد . بعضی مانند دیجی کالا تخصص اصلی اش حوزه ی دیجیتال است و کاربر را وجود راهنمای غنی می تواند نسبت به خرید کالای مورد نظر خود اقدام کند . بعضی مانند مو تن رو در حوزه ی تخصصی لوازم آرایشی و عطر می باشد و همچنین با داشتن مجله ی اینترنتی به راحتی کاربر می تواند نسبت به افزایش آگاهی خود نسبت به کالای مورد نظرش اقدام کرده و سپس نسبت به خرید کالای مورد نظر خود در حوزه ی لوازم آرایشی و بهداشتی اقدام کند .

در آخر میتوانیم بگوییم که با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی در چند سال اخیر باید بیشتر شاهد رشد فروشگاه های اینترنتی باشیم و در نتیجه سلیقه ی مردم نیز برای خرید کالاهای مورد نظر خود به سمتی خواهد رفت که ابتدا در اینترنت کالای خود را جست و جو کرده و درباره ی آن تحقیق کرده و سپس اقدام به خرید خواهد کرد . پس فروشگاه های اینترنتی نیز برای افزایش فروش خود باید قیمت و کیفیت و خدمات خود را بهتر و رقابتی تر کرده تا بتوانند مشتریان خود را بیشتر کنند .

امیدوارم که این مقاله مورد تایید شما عزیزان باشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *